כניסת רופאים ורוקחים

Pharma -Tree of life: חברת תרופות

אודות Tree Of Life Pharma


בניין חברת טרי אוף לייף

טרי אוף לייף פארמה היא חברת תרופות ומוצרי בריאות דינאמית ומתקדמת אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי שלושה רוקחים בוגרי הפקולטה לרוקחות, שבבית הספר לרפואה, האוניברסיטה העברית, ירושלים. 

העיקרון המוביל את החברה הוא פיתוח מוצרים המבוססים על ידע מתקדם, ובזכותו פיתחה החברה, בשני העשורים האחרונים, עשרות מוצרי בריאות בעלי פורמולציות ייחודיות שחלקם מוגנים בפטנטים עולמיים.

טרי אוף לייף פארמה מפתחת ומנהלת קשת של מוצרים ובהם תרופות ללא מרשם, אביזרים רפואיים מתקדמים, תוספי תזונה ייחודיים ומוצרי בריאות.

טרי אוף לייף פארמה מפתחת מוצרים הן עבור מיליוני לקוחותיה תחת מותג החברה והן עבור לקוחות גדולים כמותג פרטי כגון: "לייף" מבית סופר פארם, בית מכבי שירותי בריאות ומותג "שר"ם" מרשת בתי המרקחת הפרטיים.

בין מותגי החברה:


•    סדרת "דראגון פלסטר" - מדבקות לכאבי שרירים הנמכרות ביותר בישראל
•    סדרת "קמומילו" המיועדת לילדים ותינוקות
•    סדרת "ניאוקוטן" לטיפול בבעיות עור
•    סדרת "מזור" מוצרים רפואיים המבוססים על מלח מים המלח
•    אוטיקון - ספריי חדשני לאוזן
•    סייף-T - ספוגית למניעת הריון


מוצרי החברה משווקים לכל בתי המרקחת, הפארמים, בתי הטבע וקופות החולים בישראל. בשנים האחרונות מוצרי החברה מיוצאים גם לרחבי העולם, הן תחת מותג החברה והן תחת מותגים פרטיים (כולל עבור חברת "טבע" אירופה).

בבעלות החברה מרכז פיתוח וייצור הכולל מעבדה מתוחכמת עם ציוד מתקדם ומפעל חדיש. חלק ממוצרי החברה מיוצר בחו"ל (בעיקר באירופה ובארה"ב) על ידי מפעלים שנבחרו לאחר בדיקה בקפדנות בשילוב הסכמי ידע, בקרת איכות מחמירה וייצור בתנאי GMP.

החברה עובדת בשיתוף רופאים ורוקחים בבתי חולים ובקהילה כדי לבדוק את מוצריה.

לטרי אוף לייף אישורי תקני איכות ISO 9001 ,ISO 13485 , ISO 22716.

לטרי אוף לייף הסכמים עם עשרות חברות תרופות ומוצרי בריאות מובילות בעולם ואנו מאמינים כי שיתופי פעולה אלו עם חברות בינלאומיות מעשירים את הידע של הצוותים המקצועיים בחברה ותורמים לפיתוח מגוון המוצרים.